Toplantı Salonları

Merit Otelleri eşsiz kalitedeki hizmet standartlarıyla büyük kongreleri, geniş katılımlı kokteylleri, özel toplantıları, workshopları, özel sunumları ve sinema salonlarındaki özel gösterimleri eşsiz bir hale getirerek sunmuş olduğu donanımlarla, klasik sunumları teknolojiyle birlikte üst düzey bir deneyime dönüştürüyor.

 

Toplantılar

Hiçbir Şeyi Dert Etmeyin, Keyifli Sunumlar Sizi Bekliyor. İşinizle ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere tasarlanmış, keyifli bir ortamda başarınızı kutlayın. Çalışmanız için rahatlatıcı bir atmosfer ortamında, profesyonel iş yaşamınızda stresten uzak kalın. Merit Lefkoşa Otel, toplantılarınızı, uluslararası konferanslarınızı, kurumsal organizasyonlarınızı, bayi toplantılarınızı, basın toplantılarınızı, kokteyl, kokteyl prolange, balo, düğün, nişan gibi organizasyonlarınızı 5 yıldızlı hizmeti ile organize ediyor ve gerçekleştiriyor.

Randevu Talebi Oluştur

Catering

Toplantılarınızın konseptine uygun olarak uzman şefler tarafından hazırlanan zengin coffee break büfeleri, arzunuza göre kahvaltı veya öğlen yemeği alternatifleri ile toplantı katılımcılarınızı üst düzey bir misafirperverlik ile ağırlıyoruz. Hem göze hem de damaklara hitap eden yiyecek-içecek servisimiz ile toplantı organizasyonlarınızı unutulmaz lezzetlerle çok daha özel hale getiriyoruz.