Sağlığın, güzelliğin ve gençleşmenin sırları…

Bizimle beraber kendinize zaman ayırın, bedeninizin farkına varın. Arkanıza yaslanın, gevşeyin doğal aromaların hoş bir heyecan veren töreni için sizi sarmasına izin verin. Merit Lefkoşa’da Spa duygularınızı okşayacak ürünleri ile günlük stresinizden kurtulup ruhunuzu yenileyin, Spa’mız sizin yeni güne zinde başlamanızı , gün sonunda da yorgunluğunuzun giderilmesini sağlayacaktır.

  • Uzakdoğu Masajları
  • Fitness
  • Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu
  • Türk Hamamı
  • Sauna
  • Bio Sauna
  • Buhar odası
  • Macera duşu
  • Isıtılmış Taş Yataklar
  • Dinlenme Odası

HİZMET SAATLERİ

Hafta içi 08.00-21.00
Haftasonu 08.00-20.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

MASAJ TERAPİLERİ

GELENEKSEL BALİ MASAJI
BALİ MANDARA – 4 EL MASAJI
THAİ MASAJI

Duyularınızı uyandırın ve kendinizi tümden bir dinginliğin içinde hissedin. Geleneksel Bali Masaji akupresür, germe ve esnetme gibi tekniklerin karışımından meydana gelen kombine bir tüm vücut masajıdır.

Masajı tekniği aromaterapi yağları eşliğinde uzun esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanan dinlendirici ve rahatlatıcı geleneksel bir masajdır.

Dört elli masaj hareketi senkronize bir dansçı gibi vücut boyunca sürüklenir. İki sezgisel terapist dört uzman ele eşittir ve vücudunuzun enerji akışını rahatlatmak için dokunuşun gücünün mükemmel tecrübesini sürdürerek birbirlerini takip ederler.

Ritmik akupresürü ve bunlara yardımcı olan esnetmeyi, bedeni ve zihni derinlemesine gevşetip, canlandırmak üzere bir araya getirir. Thai masajının faydaları arasında esnekliğin artması, eklem ve kaslardaki gerilimden kurtulma ve bedenin enerji sisteminin dengelenmesi de vardır. Seansa gelirken esnek ve rahat giysiler giymenizi önermekteyiz.

SICAK TAŞ MASAJI
SHIATSU
LOMİ LOMİ NUİ MASAJI

Isıtılmış bazalt taşlar ile uygulanmaktadır. Masajdaki ısı düzeyini değiştirmek için kullanılan bu modern yaklaşım bazı taşların enerji akışı yaratmak için vücuttaki enerji merkezlerine yerleştirilmesi, bazı taşların ise vücuda masaj yapmak ve kas gerginliklerini ortadan kaldırmak amacı ile kullanıldığı farklı bir deneyimdir.

Japonca Shiatsu’nun karşılığı Tam olarak “parmak baskısı” anlamına gelmektedir. Holistik bir masaj uygulamasıdır ve beden üzerinde yenileyici ve canlandırıcı etkisi bulunmaktadır.

Değişen ve birbirine bağlı hareketlerle, alt kol ile yapılan uzun, akıcı masaj hareketleri ve dirsek yardımıyla eklemlerin gevşemesi ile ruhun serbest kalması sağlanır seans sonunda derin bir rahatlama hissi uyanır.

AROMA TERAPİ MASAJI
İSVEÇ MASAJI
SPOR MASAJI

Ruhsal ve bedensel rahatlamayı sağlayan özel aroma özlü yağların kullanıldığı, yumuşak dokunuşlarla yapılan masaj türüdür.

Vücuda uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını artırarak dokuları ve hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Önemli olan masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmektir.

Sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır. Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özellik ritim, süre ve baskı miktarlarının değişik olmasıdır. Bu masaj türünde uyarıcı amaç hareketler çoğunluktadır ve yapılan spora göre farklılıklar gösterir. Süre bölgeye göre değişmektedir.

BÖLGESEL MASAJ
REFLEKSOLOJİ
ANTİ STRES MASAJI

Kese + Köpük

Ayak tabanında bulunan meridyenlere noktasal basınç ile uygulanan, vücudumuzun belirli bölümlerinde ve organlarında iyileştirici etkisi bulunan bir terapidir. Refleksoloji ile yapılan terapi sonrasında; kan dolaşımınızın hızlandığını ve enerjinizin yenilendiğini hissedeceksiniz.

Anti Stres Masajı, yavaş ve ritmik yapılan bir masaj tipidir. Kasları gevşetici rahatlatıcı etkisi vardır. Yüz, baş, boyun, sırt ve ayak tabanını kapsayan Anti-stres masajı, vücuttaki gerilimi etkin olarak gidermektedir.

HAMAM

Türk Hamamının otantik ve eşsiz atmosferinde yenilenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

YÜZME HAVUZU

Açık – Kapalı yüzme havuzumuz …..